STAVEBNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER (65.000 - 80.000 KČ)

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte vystudovanou vysokou školu v oboru stavebnictví a praxi jako projektový manažer? V tom případě naše významná česká společnost hledá právě vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Realizace nového stavebního projektu
  • Komunikace s projektanty
  • Hledání vhodného zhotovitele výstavby
  • Jednání s úřady a zajištění kolaudace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - stavebnictví
  • Zkušenosti na podobné pozici minimálně 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Autorizace ČKAIT

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Vlastní školku
  • Plně flexibilní pracovní dobu
  • Slevu na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: 10 km od Ústí nad Orlicí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.