TECHNIK KVALITY (až 50.000 Kč)

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Máte zkušenosti s kontrolou kvality z těžkého strojírenství? Hledáte práci na jednu směnu? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Společnost, která se zabývá dodávkami v oblasti energetických zařízení, hledá parťáka na pozici: TECHNIK KVALITY (až 50.000 Kč)

Pracovní náplň

    - Řešení vstupní, mezioperační a výstupní kontroly
    - Provádění kontrol dle technologických postupů
    - Vypracovávání protokolů
    - Přejímky i předávání výrobků zákazníkovi
    - Účast na auditech

Co požadujeme?

    - 5 let praxe ve strojírenství - výhodou
    - Certifikát VT dle ČSN EN ISO 9712- stupeň 2 -
    výhodou
    - Řidičský průkaz B
    - Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

    - Roční bonusy
    - Dovolená 25 dnů
    - Levné závodní stravování
    - Firemní sportovní aktivity
    - Využití posilovny
    - Coffee bar

    - Místo výkonu práce - Plzeň - sever (8 km od Plzně)

Kdo vám pomůže?

Filip Rampák
Key Account Manager

+420775787064
rampak@acjobs.cz