ELEKTROMECHANIK - NA RANNÍ (45-50.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Chcete pracovat pouze v jednosměnném provozu? Jste manuálně zručný a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb §6? Pak jste pro nás ideální kandidát! Úspěšná firma hledá do svého týmu nového parťáka na pozici: ELEKTROMECHANIK - NA RANNÍ (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění preventivní a prediktivní údržby
  • dodržování technologických postupů
  • kontrola stavu výrobních zařízení
  • vedení evidence k prováděným činnostem

Co požadujeme?

  • vyučen v oboru elektrotechnik nebo elektromechanik (slaboproud)
  • praxe s roboty nebo řídícími systémy (výhodou)
  • vyhláška 50/1978 Sb., §6 a vyšší

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • cafeterie
  • penzijko
  • bonusy

  • lokalitu: Podbořany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.