C# PROGRAMÁTOR - TECHNICKÝ LEAD

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Náš příběh jsme začali psát v roce 1994. Od prvních řadičů světelné signalizace jsme se posunuli k velkým projektům chytrých měst a silnic po celém světě. Jen díky lidem, kteří v zde pracují, můžeme zjednodušovat život lidem na všech kontinentech.

Pracovní náplň

    - Rozvíjet produkt - parkovací systémy,
    - Vývoj business aplikace běžící na serveru,
    - Programování pro klasický počítač - nejde o embedded software
    - Team 4 vývojářů, plus 2 testeři
    - Práce částečně s hardware - nutné být onsite

Co požadujeme?

    - Seniorní znalost vývoje .NET
    - Zodpovědnost, proaktivní přístup, samostatnost
    - Ochotnu pracovat na starších i novějších technologiích (.Net frw 4.8, .Net Core, .Net 8, Rabbit MSG Queue, Windows/Linux...)
    - Základní znalost AJ
    - Nápady pro zlepšení procesů, nadšení pro produkt
    - Plus: studium elektrotechniky, strojírenství

Co nabízíme?

    - Možnost realizovat své nápady
    - Práce na celosvětově užívaných zařízeních
    - Tým nadšenců, kteří jsou do práce zapálení
    - Odpovídající mzda
    - Dovlená a další benefity
    - Trvalý pracovní poměr na HPP dobu neurčitou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu gottwaldova@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Kdo vám pomůže?

Radka Gottwaldová
HR Consultant

+420777168879
gottwaldova@acjobs.cz