TECHNIK ÚDRŽBY

Do našeho týmu hledáme zkušeného kolegu, který je technický zdatný a má zkušenosti se seřizováním strojů. Pokud hledáte zaměstnání, kde uplatníte svoji manuální zručnost, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Pro našeho významného klienta hledáte posilu na pozici: TECHNIK ÚDRŽBY

Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Práce v třísměnném provozu, týdenní střídání směn
  • Seřizování výrobních strojů
  • Preventivní údržba pomocí moderních diagnostických metod
  • Výpomoc při instalaci nových výrobních linek
  • Spolupráce s týmem mechaniků a elektrikářů

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Samostatnost a pečlivost
  • Čtení z technické dokumentace
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Čisté pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Odměny/prémie
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mzda dle zkušenosti

    Lokalita: Český Těšín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Monika Siwá
HR Consultant

+420734713290
ostrava@acjobs.cz