DĚLNÍK DO VÝROBY - PŘÍPRAVÁŘ NA 1 SMĚNU (30-38.000 KČ)

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš stabilní dlouhodobou práci? Jsi manuálně zručný a vyhovuje Ti práce na 1 směnu (bez víkendů)? Chceš se naučit nové věci? Tak nám pošli svůj životopis a staň se součástí tým na pozici: DĚLNÍK DO VÝROBY - PŘÍPRAVÁŘ NA 1 SMĚNU (30-38.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Broušení, vrtání
  • Chystání materiálu
  • Skládání konstrukcí dle výkresů
  • Kontrola výrobků

Co požadujeme?

  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost
  • Pracovitost
  • Chuť se naučit nové věci

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Práci na 1 směnu (bez víkendů)
  • Možnost udělat si rekvalifikaci
  • Stravenky
  • Fajn kolektiv

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.