PLC TECHNIK A PROGRAMÁTOR 75.000 Kč

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáme kolegy se zkušeností s automatizací a zaváděním nových strojů do výroby. Máš vzdělání elektro s platnou vyhláškou? A chceš se dál rozvíjet v oblasti programování PLC a automatizace výroby? Zašli svoje CV a my Tě budeme kontaktovat pro více informací

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Programování PLC strojů a úprava daných programů
  • Zavedení a testování strojů do výroby
  • Kontrola a údržba strojů - komunikace s údržbou a IT
  • Tvorba podkladů a návodů do provozu
  • Zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • Elektro vzdělání
  • Platná vyhláška 50 §6 a výš
  • Zkušenost s programováním PLC - Simatic
  • Praxe v oblasti automatice, průmyslových strojů
  • Angličtina komunikativní slovem, písmem

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Podpora vzdělávání - kurzy
  • Profesní růst
  • Příspěvek na životní poj.

  • Místo práce: Břeclavsko

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.