FIREMNÍ PRÁVNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (55-60.000 KČ)

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte VŠ vzdělání právního směru? Znalost pracovního a obchodního práva a praxi z obdobné pozice? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: FIREMNÍ PRÁVNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (55-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Kontrola smluv a dalších právních a interních dokumentů
  • Poskytování právní podpory
  • Stanete se kontaktní osobou pro GDPR a budete identifikovat možná rizika v procesech a navrhovat opatření
  • Implementace změn do firemních procesů
  • Monitoring a analýza

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání právního směru
  • Výhodou praxe z pracovního a obchodního práva
  • Znalost obchodního a pracovního práva
  • Znalost MS Office
  • Komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 3-4 dny práce v týdnu
  • Firemní akce
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost HO
  • Sick days
  • Mobilní telefon a notebook

  • Lokalitu: Praha 4

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.