SKLADNÍK (29.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Nymburk

Jste zkušený VZVéčkař, toužíte po volných víkendech a chcete práci v pohodovém kolektivu? Pak nám zašlete svůj životopis na mail: marta.plchova@unispo.cz! Jsme rodinná firma zabývající se výrobou komponentů pro oblast automobilového průmyslu. Využíváme nejnovější strojní zařízení i technologie pro dosažení co nejlepší kvality našich produktů a služeb.

Pracovní náplň

  • Přijímání, kontrola a evidence zboží
  • Manipulace se zbožím pomocí skladové techniky
  • Příprava a kompletace objednávek k expedici
  • Údržba pořádku a čistoty ve skladových prostorách

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání
  • Předchozí praxi
  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Čisté prostředí
  • Pohodový kolektiv
  • Dotované stravování
  • Příplatky za směnnost
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Lokalita: Lysá nad Labem

Kdo vám pomůže?

Mgr. Alena Rolencová
HR Consultant

+420739236965
plzen@acjobs.cz