MISTR NA ÚDRŽBĚ (40 - 55.000 KČ)

40000 - 55000 Kč

Hledáme nového kolegu, který dokáže samostatně vést svůj tým a prostředí automotive mu není cizí. Pokud se dokážete samostatně rozhodovat a máte vztah k technice a strojům, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MISTR NA ÚDRŽBĚ (40 - 55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Organizovat opravy a zajišťovat náhradní díly s podporou ostatních oddělení
  • Plánovat a řídit rozsáhlé opravy, roční kontroly a preventivní údržbu
  • Správa spotřeby náhradních dílů
  • Sledování termínu a plánu oprav
  • Komunikace s interními i externími partnery
  • Rozdělovat a řídit práce včetně kontroly jejich provedení

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru (mechanika/elektro)
  • Zkušenosti s vedením týmu ve výrobě
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
  • Schopnost efektivního a samostatného rozhodování
  • Férové jednání

Co nabízíme?

  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 13 plat
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy/premie

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Monika Siwá
HR Consultant

+420734713290
ostrava@acjobs.cz