ELEKTRO ABSOLVENT NA 1SMĚNU (30-38.000 Kč)

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Končíš školu s elektro zaměřením a hledáš uplatnění? Máš §5 a chtěl by si si § navýšit? Orientuješ se na slaboproud? Chceš pracovat pouze na směnu? Tak již nehledej a ozvy se! Pošli mi svůj životopis a zjisti více o pozici: ELEKTRO ABSOLVENT NA 1S (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Montování a následné testování mikroprocesorů
  • Diagnostika přístrojů a jejich obnovení
  • Oprava dílčích částí
  • Kooperace s oddělením vývoje
  • Občasný servisní výjezd za zákazníkem

Co požadujeme?

  • Min. vyučení v elektro oboru
  • Slaboproud výhodou
  • Alespoň krátká praxe výhodou
  • Ochota učit se
  • Znalost SW a HW velice vítána
  • Pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci na 1 směnu bez víkendů
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Precizní zaučení
  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.