SERVISNÍ TECHNIK chlazení a klimatizace

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pro úspěšnou českou společnosti podnikající v oblasti provozních technologií datových center hledáme Servisního technika chlazení a klimatizace.

Pracovní náplň

  • Údržba chladicí technologie pro datové sály a serverovny
  • Spouštění nových chladicích zařízení do provozu
  • Pravidelné kontroly a revize úniku chladiva
  • Vytváření a zpracování protokolů z kontrol a revizí úniku chladiva (dokumentaci lze vypracovat v kanceláři nebo z domova)
  • Příprava pracovních nástrojů a materiálu
    Účast na dílenských opravách

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v elektro oboru
  • Elektroprůkaz - §6
  • ŘP sk.B - aktivní řidič
  • Znalost chlazení a elektrotechniky
  • Časovou flexibilitu (držení pohotovosti)
  • Zkušenosti v oboru chlazení a servisu (výhodou)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + sickdays
  • Odborné zaškolení
  • Služební telefon, notebook, auto (i k soukromým účelům)
  • 1 denní směnu
  • možnost částečného home office

  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: PRAHA