TECHNIK PROVOZU DATOVÉHO CENTRA

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáme elektrikáře pro datové centrum v Praze. Pokud máte platnou elektro vyhlášku či elektrotechnické vzdělání, neváhejte a přihlaste se!

Pracovní náplň

  • Zajištění provádění preventivní údržby podle aktuálního plánu
  • Provádění urgentních servisních zásahů
  • Dohled nad prací externích dodavatelů
  • Informování zákazníků o průběhu a stavu oprav a úprav
  • Spolupráce se zákazníky
  • Provádění a dokumentace měření zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • Nárok na získání elektroprůkazu
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Zkušenosti v elektroinstalacích a servisu (výhodou)
  • Elektroprůkaz (výhodou)
  • Ochotu pracovat ve směnném režimu

Co nabízíme?

  • Konkurenceschopné platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené + sickdays
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí a profesionální tým

  • Pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY

  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: PRAHA