ELEKTROKONSTRUKTÉR-AUTOMATIZACE (50-56.000 Kč)

50000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte vzdělání elektrotechnického oboru a znalosti automatizační techniky? Chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet a chcete pracovat pro menší českou rodinnou společnost se stabilním postavením na trhu? Pošlete mi Váš životopis! ELEKTROKONSTRUKTÉR-AUTOMATIZACE (50-56.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování návrhu řešení elektro (automatizace a robotizace)
  • Zpracování konstrukční elektro dokumentace
  • Zodpovědnost za zajištění vyhotovení elektrorevize vyráběných strojů a zařízení

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického oboru
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Velmi dobrá znalost SW EPLAN
  • Znalosti v oblasti automatizační techniky
  • Technický background, logické myšlení

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné kurzy
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

  • Místo výkonu práce: Jihlava