VEDOUCÍ TISKOVÉ PRODUKCE - NÁSTUP IHNED!

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Jste zkušený profesionál s vášní pro polygrafii nebo absolvent požadovaného oboru s přirozenou vůdčí schopností? Máte manažerské dovednosti a touhu vést tým k excelentním výsledkům? Hledám právě Vás! Představte se mi životopisem a začněte držet prst na tepu naší výroby!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace výrobních procesů v polygrafii
  • Plánování a organizace výrobních kapacit
  • Zajištění plynulého chodu výroby a dodržování stanovených termínů
  • Kontrola kvality výroby a dohled nad dodržováním standardů
  • Vedení a motivace výrobního týmu
  • Optimalizace výrobních procesů a změnové řízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Práce na jednu směnu!

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - oboru polygrafie, obalová technika či knihař nejlépe
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Silné organizační a manažerské dovednosti
  • Znalost výrobních procesů a technologií v polygrafii
  • Schopnost řešit problémy a přijímat rozhodnutí
  • Komunikační, organizační a týmové dovednosti
  • Znalost práce s počítačem (MS Office, Excel, ERP systémy výhodou)

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 50.000 Kč - dle zkušeností
  • Zázemí s rodinnou atmosférou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mimořádné prémie
  • Půlroční odměny
  • Sleva na firemní produkty
  • Strava za hubičku
  • Interní kurzy a školení
  • Firemní a kulturní akce
  • Místo výkonu: okr. Náchod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Jana Srncová
Team Leader

+420775474383
prace@acjobs.cz