APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA S AJ (40 - 45.000 KČ)

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte dobré organizační schopnosti a SŠ/VŠ technického směru? Dobrou angličtinu a nebojíte se v tomto jazyce komunikovat? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA S AJ (40 - 45.000 KČ)

Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • tvorba konstruktivních řešení pro dané systémy od koncepce přes kontrolu proveditelnosti
  • tvorba layoutů
  • komunikace napříč firmou i se zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • práce na optimalizacích a nových zlepšeních

Co požadujeme?

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • orientace v technické dokumentaci
  • schopnost samostatně vyřešit patřičné úkony
  • dobré organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • smlouva na dobu neurčitou hned od nástupu
  • firemní školka
  • firemní restaurace
  • příspěvek na dojíždění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek za doporučení kolegy

  • místo výkonu práce: Hranice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.