SKLADNÍK (AŽ 35.000 KČ) PŘIJMEME IHNED

35000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Hledáš práci, která tě nebude nudit? Pokud máš nějaké zkušenosti s VZV a jsi spolehlivý přidej se k nám a buď součástí našeho skladového týmu!

Pracovní náplň

  • Budeš klíčovým hráčem na našem poli
  • Zajistíš převoz materiálu a dáš jej na patřičné místo
  • Povedeš příslušnou evidenci, tak aby byl přehled
  • Budeš pracovat s VZV, starat se o něj a provádět drobnou údržbu
  • V neposlední řadě budeš používat čtečku, scanner a klasiku jako štítkovačku

Co požadujeme?

  • Velkým PLUS je oprávnění na obsluhu VZV - ale není to podmínkou!
  • Základní znalost práce na PC, se čtečkou, scannerem a štítkovačkou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (8 nebo 12ti hodinové směny - dle domluvy)
  • Ochotu dojíždět na místo výkonu práce

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Prémie a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • MOŽNOST NÁSTUPU IHNED
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.