VEDOUCÍ KVALITY PROGRAMU S NJ/AJ (až 95.000 Kč)

85000 - 95000 Kč

Máte dostatek zkušeností z pozice kvality inženýra a hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se perfektně německy a anglicky? Máte zkušenosti z automotive a nechybí Vám velmi dobré schopnosti v time-managementu, vyhodnocení rizik i plánování kapacit/lidských zdrojů? Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: VEDOUCÍ KVALITY PROGRAMU S NJ/AJ (až 95.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Monitoring programu a identifikace překážek souvisejících s programem
  • Implementace metod kvality v projektu
  • Zodpovědnost za plánování, organizování a řízení činností v rámci své oblasti
  • Podpora činností FMEA
  • Odpovědnost za audity procesů v jednotlivých fázích programu
  • Zajištění plnění norem IATF, ISO, VDA
  • Metodický reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Prokazatelné zkušenosti z pozice Quality Engineer
  • Komunikativní znalost NJ, AJ podmínkou
  • Základní orientaci v normách ISO, IATF, VDA
  • Znalost procesu Problem solving a jejich metod, znalost Risk assesment metod
  • Vyjednávací a organizační schopnosti, prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • Prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Mobilní telefon, Notebook

  • Místo výkonu práce: Plzeň - jih

Kdo vám pomůže?

Daniela Hůrková DiS.
HR Consultant

+420739425983
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics