KOORDINÁTOR PO PRO VÝROBU (50-70.000 Kč)

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte platné OZO pro PO a hledáte vhodnou pozici? Baví vás školení požární ochrany a výrobní prostředí? Pak hledáme právě vás! Pošlete nám životopis na pozici KOORDINÁTOR PO PRO VÝROBU (50-70.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Koordinace požární ochrany
  • Předcházení možnosti vzniku požáru
  • Nápravná opatření
  • Vedení dokumentace
  • Jednání s úřady
  • Kontrola dodržování pravidel a legislativy v rámci požární ochrany
  • Školení zaměstnanců a externích firem

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk výhodou, český jazyk podmínkou
  • Obdobná praxe výhodou !
  • OZO pro PO
  • Znalost OHSAS 18001, ISO 45001
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Zodpovědnost, pečlivost, prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Moderní výrobní prostřední a technologie
  • Možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify a možnost nákupu auta se slevou
  • Dotované stravování, příspěvky na připojištění, kino, divadlo, fit centrum atd.
  • Lokalitu: Pardubice