MANAŽER SERVISU S AJ (45-60.000 KČ)

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte manažerské schopnosti a zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Technické znalosti strojů Vám nečiní problém a domluvíte se i anglicky? Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi svoje CV! Na centrálu společnosti v Brně se hledá: MANAŽER SERVISU S AJ (45-60.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Řízení servisního oddělení
  • Vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků
  • Plánování výjezdů techniků
  • Řešení problémů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Vedení evidencí a reporting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením lidí a delegováním úkolů
  • Technické znalosti obráběcích strojů, CNC výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní mobil a notebook
  • Občasná práce z domova
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Příspěvek na stravné
  • Benefitní firemní program

  • Lokalita: Brno