TECHNICKY ZAMĚŘENÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (OD 40.000 Kč)

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte za sebou prokazatelné zkušenosti z obchodu, rád komunikujete se zákazníky a navíc máte technické povědomí? Hledáte novou pracovní výzvu a je vám sympatická menší firma rodinného charakteru? Zašlete mi svůj životopis a pojďme se pobavit o podrobnostech. Výrobní společnost rodinného charakteru hledá novou posilu svého týmu na pozici: TECHNICKY ZAMĚŘENÝ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (OD 40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • akvizice nových zákazníků v oblasti strojírenství a plastikařiny
  • zajištění servisu pro stávající zákazníky
  • zpracování poptávek od zákazníků
  • zpracování cenových nabídek
  • spolupráce napříč odděleními - dle potřeby
  • práce v kanceláři s výjezdy k zákazníkům

Co požadujeme?

  • praxe na obdobné pozici
  • znalost výkresové dokumentace
  • komunikační schopnosti s umem vyjednávat
  • řp. sk. B
  • znalost práce na PC
  • výhodou znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • mzda dle znalostí, zkušeností a odvedeného výkonu
  • pružná pracovní doba
  • 20 dní dovolené
  • služební automobil, telefon a notebook
  • dotované stravování

  • místo výkonu práce: Prostějov