ELEKTROMECHANIK Praha-východ (32-42.000 Kč)

32000 - 42000 Kč

Máte elektro vzdělání? Jste čerstvým absolventem nebo už jste zkušený Elektrotechnik? Vyhovuje Vám práce od pondělí do pátku 8h/denně? Pak hledáme právě Vás? Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK Praha-východ (32-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce v týmu
  • práce s technickou dokumentací
  • podílení se na výrobě elektro panelů a skříněk
  • osazování desek plošných spojů
  • montáž kabelových koncovek, izolace vodičů, cínování aj.

Co požadujeme?

  • elektro vzdělání
  • vyhlášku 50 §5
  • orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • jednosměnný provoz po-pá 8hod/denně
  • měsíční odměny
  • 5týdnu dovolené
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně

  • vhodné pro ABSOLVENTY i SPECIALISTY

  • místo výkonu práce - Kralupy nad Vltavou nebo Odolena Voda

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.